Kalendář Pivídek na rok 2015

Již třetím rokem, nebojme se tedy říci už tradičně, jsme pro naše čtenářky a čtenáře připravili kalendář Pivídek na příští rok.

Tentokrát jsme ho pojali ve stylu pivních výletů, které jsme samozřejmě v nekonečné honbě za pivem sami všechny absolvovali a touto cestou bychom se o ně chtěli podělit i s Vámi. Kromě mapy a stručné charakteristiky trasy najdete v kalendáři i základní informace o pivovaru, který byl inspirací při plánování výletu a který na Vás čeká na jeho trase.


Leden - Belveder Železná Ruda
Únor - Pivovar Hostivar Praha
Březen – Mostecký Kahan
Duben – ZLoun / Lounský Žejdlík
Květen – Pivovar Hostomice pod Brdy
Červen – Pivovary ve Franckém Švýcarsku (Fränkische Schweiz)
Červenec – Pivovar Holba Hanušovice
Srpen – Pivovar Lyer na Modravě
Září – Sedlčanský pivovar Krčín
Říjen – Rodinný pivovar U Vacků
Listopad – Podřipský rodinný pivovar
Prosinec - Libocký pivovar Praha


Jako vždy je kalendář výzvou "udělej si sám" pro všechny pivaře, kterým ještě alkoholický třas dovolí věnovat se kutilským aktivitám. Můžete si ho vytisknout ve formátu PDF, který si můžete stáhnout z odkazu níže. Kalendář je tentokrát koncipován jako nástěnný dvoustranný - uchycen má být za horní část první dvoustrany tak, aby byla rozevřená dvoustrana každého pivovaru naráz. Doporučujeme tisknout ve formátu A4 (takže visící kalendář bude mít formát A3 zavěšeného na výšku) a svázat za pár korun v copycentru. Dávejte si při vázání velký pozor na správnou orientaci listů - každá dvoustrana by měla být vždy lícem k sobě, aby šla správně rozložit.


Kalendář Pivídek na rok 2015 ke stažení (14,5 MB) 

Kalendář Pivídek na rok 2015 ke stažení (14,5 MB) 

Autor: Jan Karel Bartuška
Vloženo: 24. 12. 2014

Přidejte komentář

Komentáře (0)

Buďte první, kdo přidá komentář ke článku!